Nasi

Sponsorzy

Sanatorium Fala

Sanatorium znajduje się w Stegnie przy ulicy Grunwaldzkiej 20. Specjalizuje się w Rechabilitacja Narządu Ruchu i Układu Krążenia. Jedną z dodatkowych atrakcji jest 25 metrowy kryty basen z częścią płytką dla dzieci i młodzieży oraz trzema torami do pływania wyczynowego.

Medyczny Trener Personalny

Medyczny trener personalny,
Trener Przygotowania motorycznego, UEFA A, UEFA Futsal B.
Specjalizuje się w treningu funkcjonalnym i medycznym oraz przygotowaniu motorycznym. 

www.krzysztofjusko.pl

JOGYM siłownia i fitness

Dobrze wyposażony w sprzęt obiekt przeznaczony do treningu siłowego, funkcjonalnego czy fitness znajdujący się w Sztutowie przy ulicy Kanałowej 8. 

Bank Spółdzielczy w Stegnie

Bank Spółdzielczy w Stegnie to bank świadczący od 1948r. kompleksowe, profesjonalne i efektywne usługi finansowe na rynku lokalnym, aktywny uczestnik środowisk lokalnych.

Studio graficzne Fastwork

Studio graficzne znajdujące się w Stegnie, które zaopatruje nas w materiały graficzne, działa na rynku reklamowym już ponad 15 lat. Charakteryzuje się bogatym doświadczeniem graficznym, znajomością nowych technologii, terminowością, dyspozycyjnością…

PATRONI

Gmina Stegna

Gmina Stegna to nasz największy patron praktycznie w każdej sferze. Wspiera nas nie przerwanie od początku naszej działalności w każdej materii. 

Ministerstwo Sportu i Turystyki

Od wielu lat poprzez Program Klub Ministerstwo Sportu i Turystyki wspiera nasze działania. 

Polski Związek Piłki Nożnej

Nasz Klub uczestniczy w Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN dofinansowanych przez MSiT „Dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki”

Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim

Od wielu lat poprzez kilka programów Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Gdańskim wspiera nasze działania. 

Przewiń do góry